Cesta Councilu

Council, česky překládaný jako poradní kruh je prastarý způsob respektující a nenásilné komunikace. Tato kruhová forma komunikace, má několik základních pravidel a mnoho jemných způsobů provedení.

Council pěstuje schopnost naslouchat a otevírá nás léčivému účinku toho, být slyšen. Tříbí naši citlivost, pochopení, respekt a toleranci.

Council neudílí rady, v tom smyslu, jak jsme zvyklí z běžného života (proto neužívám často český výraz Poradní kruh), ale vytváří bzpečný a otevřený prostor, kde je možné důvěřovat, být autentický, cítit a projevovat svoje emoce a schopnost se vzájemně rozvíjet sdílením vlastních příběhů a nasloucháním příběhů jiných. Pěstuje empatii jak k sobě, tak k ostatním. Učí nás slyšet a komunikovat vlastní emoce.

Council je běžnou součástí mých kurzů. V tomto kurzu je ale Council ústřední linkou vašeho rozvoje. Ve spojení s principy humanistické psychologie a hlavně poznatků Carla R. Rodgerse jsou v tomtu kurzu dominantní tři kvality. Být slyšen, naslouchat ostatním a slyšet sám sebe. Hlavními nástroji tohoto kurzu je akceptování, přijetí, naslouchání a autenticita.

Pro koho je kurz určen:
– Pro ty, kteří si přejí pěstovat svou schopnost naslouchání a chtějí být slyšeni
– Pro ty, kdo chtějí plně slyšet sami sebe – Pro ty, kteří touží najít bezpečný prostor ke sdílení
– Pro ty, kteří chtějí nalézt svůj hlas ve vlastní autenticitě – Pro ty, kteří chtějí zažít bezpodmínečné přijetí
– Pro ty, kteří se chtějí rozvíjet skrze sdílení příběhů

Kurz je tvořen celkem 12ti dvouhodinovými setkáními v uzavřené skupině 6 – 10 lidí. Setkání probíhají jedenkrát týdně (vždy v pondělí) v bezpečném a intimním prostředí V Tůních, v Řevnicích. Pro tento kurz vypisuji termíny pouze na základě zájmu. Setkání budou probíhat od 15 nebo od 18 hod, podle preferencí skupiny Cesta kreativity, která bude probíhat ve stejný den.

Cena kurz je 6.200 Kč.

Během setkání skupiny vás budu provázet principy a formami councilu, který můžete používat k rozvoji respektující komunikace i ve vaší rodině, pracovním týmu nebo kdekoliv jinde. Společně také budeme tvořit a učit se uvolňovat svou mysl cestou aktivní meditace a imaginace. Budete citlivější vůči sami sobě, budete se cítit plně slyšeni a budete pěstovat svoji schopnost naslouchat.

Pokud potřebujete více informací nebo máte otázky, napište mi nebo zavolejte.

bashkabashka (@) gmail.com

605.055.114

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek