O mně

Nepřemýšlím o svém životě ve smyslu „konat“, ale ve smyslu „být“. Vydejte se spolu se mnou na cestu hledání vlastní autenticity, pravdy a svého zdroje. Když si budete jisti tím, kdo jste a kam jdete, objeví se i všechny další odpovědi, které potřebujete.

JSEM PRŮVODKYNÍ NA CESTĚ KE KREATIVITĚ, AUTENTICITĚ A VIZI.

Už více než deset let provázím dospěláky na cestě k jejich tvořivosti, kreativitě, autenticitě a vizi.

Jednoduše řešeno, učím dospěláky, jak si udělat život krásnější.

Dokážu vás navigovat na cestu, která vede k vám samým, k vaší opravdovosti, síle a radosti.

Nabízím doprovázení v několika různých kurzech. Soustředím se na to, dovézt vás k vlastní autenticitě, vizi a kreativitě. Vedu vás jemnými a intenzivními cestami k důvěře, otevřenosti, schopnosti naslouchat a dávám prostor „být slyšen“.

Bylo mi tak 16 let, když mi ve vlaku v kupé jeden pán četl z ruky. Řekl: „Važ si toho a chraň to, máš sílu dělat lidi šťastnější, než jsou.“ A já mu nevěřila. Jasně, pán, co čte z ruky, dobrej fór. A léta plynula a já byla šťastná i nešťastná, milovaná i nemilovaná.

Začala jsem hledat cestu. K sobě a k tomu, kdo jsem. Uff, fuška to byla. A pak, za mnoho let to najednou cvaklo a rozsvítilo se mi.

Vím, kdo jsem a vím kam jdu. Ráda vám ušetřím tu dlouhou cestu a ukážu vám zkratky. Dojdete tam. Dojdete k sobě domů. Uslyšíte, jak to udělá cvak. A pak se, panečku, budete zeširoka smát.

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek