Cesta vize

První kroky na cestě, která vede k vašemu snu.

Nový kurz je právě otevřen!

Vize je obraz toho, co si přejeme se záměrem toho dosáhnout. Je to váš sen definovaný slovy, rozhodnutím a korunovaný Vision Boardem a ročním plánem, jak na to.

Během intenzivního víkendového semináře najdete a pojmenujete svůj záměr, který vás podnítí ke změnám a skutečným krokům ho uskutečnit. Vytvoříte svůj roční plán, jak svůj záměr a sen proměnit v realitu. Během celého víkendu asistuje Marek Dohelský, který moje semináře velmi dobře zná a dokáže být skvělým a vnímavým mužským elementem naší společné práce.

Co je to vize

Je to záměr odhodlání jít za svým snem. Je to cíl, ke kterému chcete dojít a kde se budete cítit naplnění a spokojení. Vaše přání dostanou směr a ten správný vítr do plachet.
Na počátku tohoto semináře nemusí vaše vize být jasná. Můžete mít prostě jen pocit, že váš život potřebuje změnu a vy nevíte přesně jakou. Společně na to přijdeme.

Co je to Vision Board

Vision Board jsou vaše myšlenky představy a plány ztvárněné do koláže obrazů a fotek. Je to skvělá a funkční metoda, díky které zaměříte svoji pozornost na svůj cíl a přibližuje vás jeho naplnění. Pohled na Vision Board vás bude upozorňovat na to, jakou cestou jste se rozhodli kráčet a silně působí na vaše podvědomí.

Termín

Příští seminář bude probíhat o víkendu 12. – 14. dubna 2024.
Pátek 15 – 20 hod, Sobota 9 – 18 hod, Neděle 9 – 16 hod
Za poplatek je možné přespání v seminární místnosti ve vlastním spacáku (250 Kč / noc).

V ceně semináře je i možnost využít v sobotu večer saunu.

Co vás během tohoto víkendu čeká:

 • najdete a pojmenujete svůj záměr
 • zjistíte si a ověříte, že toto je skutečně to, co si přejete a budete si jisti
 • naberete odvahu vydat se vstříc svým snům
 • vytvoříte svůj Vision Board
 • připravíte si roční plán cesty k vašemu snu
 • uděláte první jasné a reálné kroky k jeho naplnění
 • odejdete s jasným záměrem, silou ho naplnit a plánem, jak na to. Během 21ti hodinové práce vám pomohu najít váš záměr a prozkoumat jeho opravdovost.

Naučím vás, jak skutečně naslouchat tomu, jestli vaše přání jsou skutečně vaše, podíváme se na všechny možné překážky a vymyslíme, jak je zdolat. Poznáte, že nic není nemožné. Najdeme takovou podobu vaší vize, která vás bude naplňovat. Vyrobíte svůj Vision Board a plán na následujících 12 měsíců, jak váš sen proměnit v realitu.

Místo a průvodci

Setkáme se v překrásném prostoru a přilehlé přírodní zahradě v Řevnicích – Praha západ.
Celodenní lahodné – bezmasé stravování je zajištěno. V prostoru seminární místnosti je možné přespat – jedná se o jednu místnost s kuchyňkou a sociálním zařízením. Cena ubytování za noc je 250 Kč.

Seminář je otevřen minimálně pro 4 a maximálně pro 10 osob. Při počtu přihlášených 6 a více je přitomný i doprovázející lektor Marek Dohelský.

Cena semináře a podmínky účasti

Cena intenzivního víkendového semináře, který obsahuje 21 hodin společné práce je 4.900,-

Cena domácího, zdravého a velmi výživného jídla po celou dobu semináře je 2.000,-

Celková cena semináře tedy zahrnuje:

 • kvalitní domácí (vegetariánské) stravování po celou dobu akce
 • honorář lektora a asistenta
 • pronájem seminární místnosti (bez přespání)
 • všechny pomůcky a materiál
 • večerní sauna v sobotu (sauna je přímo v místě semináře)

Individuální doprovázení a doprovázení pro pár je možné. Pro tuto variantu mě prosím kontaktujte a podmínky domluvíme osobně.

Moje oblíbené motto je: KDO CHCE LETĚT, MUSÍ SKOČIT. A další oblíbené je: SKOČ A SÍŤ SE OBJEVÍ.

….a to je přesně to pravé pro hledání a uskutečňování záměru.

Bachka

Atmosféra místa, kde se workshop konal byla úžasná a uzavřenost domku a zahrady nabízela bezpečí a klid. Bashka nám nastavila prostředí, ve kterém jsem se dobře a rychle zorientovala a ve kterém mi bylo příjemně. S jejím vedením jsem věděla, že mohu odevzdat své myšlenky a pocity a otevřeně s nimi pracovat i před ostatními. Moc se mi líbilo, že jsme pracovali s materiály (pracovní sešit), které dokázaly uchopit prvotní nápady a očesat je do podoby, která se stala pozdějším záměrem. V těch záměrech pokračuji, přemýšlím nad nimi a dávám jim hmotnou podobu. Myslím si tedy, že tento workshop byl přesně to, co jsem potřebovala, abych byla schopná sebevědomě vykročit vpřed. 

Slávka

Setkání s Bashkou, s příběhy ostatních účastníků i se sebou samým bylo silné, inspirující a motivující, ale i osvobozující vyběhnutí ze zajetých kolejí. Teď jen nenechat vyprchat ta rozhodnutí, nadšení a touhy a makat na svém záměru. Prostředí domu hostitelů a jejich přírodní zahrady je nabíjející a uklidňující samo o sobě. Skvělá společnost, skvělé prostředí i jídlo, skvělý víkend.

Libor

Pokud máte o seminář zájem, neváhejte mě kontaktovat a já ráda odpovím na všechny vaše otázky.

  Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

  Zpět na začátek