O mně

JSEM PRŮVODKYNÍ NA CESTĚ KE KREATIVITĚ, AUTENTICITĚ A VIZI.

Vydejte se spolu se mnou na cestu hledání vlastního zdroje. Když si budete jisti tím, kdo jste a kam jdete, objeví se i všechny další odpovědi, které potřebujete.

Už více než 15 let jsem průvodkyní pro ty, kteří potřebují dát svému životu směr. Posknu vám doprovod, pokud se chcete stát aktivními tvůrci svého života.

Kreativita, autenticita a vize spolu úzce souvisí. Pro mě jsou to témata, která vyjadřují esenci života, jaký si přeji žít.

Pomohu vám najít způsob, jak si znovu vzpomenout na svoji kreativitu. Naučím vás ji opět používat. Díky kreativním přístupům k životu tak poznáte kdo jste a budete tak moct znovu prožívat svoji autenticitu. A když už pak víte, kdo jste, vize se objeví hned vzápětí.

Nabízím doprovázení v několika různých kurzech i individuálních setkáních. Vedu vás jemnými i intenzivními cestami k důvěře, otevřenosti a schopnosti naslouchat. Dávám  vám prostor, ve kterém budete slyšet.

Vím  kdo jsem a kam jdu! A byla to, panečku, dlouhá cesta. Díky dlouhodobé seberozvojové práci a mnoha pokusům a omylům jsem našla svůj směr. Během mnohaletého vedení kurzů pro dospělé jsem prohloubila svoje zkušenosti, jak být dobrým průvodcem. Tisíce příběhů, kterým jsem naslouchala, mi daly klíč k vašim příběhům. Moje schopnost vnímat vás srdcem i hlavou mi dává možnost doprovodit vás lesem vašich emocí i racionálně zaměřit trasu.

S láskou Bashka

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek