Cesta záměru a Vision Board

První kroky na cestě, která vede k vašemu snu.

Záměr je odhodlání něčeho dosáhnout. Je to váš sen definovaný slovy, rozhodnutím a korunovaný Vision Boardem a ročním plánem, jak na to.

Během intenzivního víkendového semináře najdete a pojmenujete svůj záměr, který vás podnítí ke změnám a skutečným krokům ho uskutečnit. Vytvoříte svůj roční plán, jak svůj záměr a sen proměnit v realitu.

Příští seminář bude probíhat opět celý víkend 6. – 7. listopadu 2021. Začínáme v sobotu od 10 do 19 hod a navazujeme v neděli od 10 do 16 hod.

Za poplatek je možné přespání v seminární místnosti.

Setkáme se v překrásném prostoru a přilehlé přírodní zahradě v Řevnicích – Praha západ. Celodenní lahodné – bezmasé stravování je zajištěno.

Co vás během tohoto víkendu čeká:
– najdete a pojmenujete svůj záměr
– zjistíte si a ověříte, že toto je skutečně to, co si přejete a budete si jisti
– naberete odvahu vydat se vstříc svým snům
– vytvoříte svůj Vision Board
– připravíte si roční plán cesty k vašemu snu
– uděláte první jasné a reálné kroky k jeho naplnění
– odejdete s jasným záměrem, silou ho naplnit a plánem, jak na to. Během 15ti hodinové práce vám pomohu najít váš záměr a prozkoumat jeho opravdovost.

Naučím vás, jak skutečně naslouchat tomu, jestli vaše přání jsou skutečně vaše, podíváme se na všechny možné překážky a vymyslíme, jak je zdolat. Poznáte, že nic není nemožné. Najdeme takovou podobu vašeho záměru, která vás bude naplňovat. Vyrobíte svůj Vision Board a plán na následujících 12 měsíců, jak váš sen proměnit v realitu.

Co je to záměr:
Záměr je odhodlání jít za svým snem. Je to cíl, ke kterému chcete dojít a kde se budete cítit naplnění a spokojení. Vaše přání dostanou směr a ten správný vítr do plachet.
Na počátku tohoto semináře nemusí váš záměr být jasný. Můžete mít prostě jen pocit, že váš život potřebuje změnu a vy nevíte přesně jakou. Společně na to přijdeme.

Co je to Vision Board:
Vision Board jsou vaše myšlenky představy a plány ztvárněné do koláže obrazů a fotek. Je to skvělá a funkční metoda, díky které zaměříte svoji pozornost na svůj cíl a přibližuje vás jeho naplnění. Pohled na Vision Board vás bude upozorňovat na to, jakou cestou jste se rozhodli kráčet a silně působí na vaše podvědomí.

Cena semináře a podmínky účasti:
Cena semináře, zahrnuje:
– kvalitní stravování po celou dobu akce
– honorář lektora
– pronájem seminární místnosti
– všechny pomůcky a materiál

Cena intenzivního semináře je 4.600,-

Individuální doprovázení a doprovázení pro pár je možné. Pro tuto variantu mě prosí kontaktujte a podmínky domluvíme osobně.

Pokud máte o seminář zájem, neváhejte mě kontaktovat a já ráda odpovím na všechny vaše otázky.

 Moje oblíbené motto je: KDO CHCE LETĚT, MUSÍ SKOČIT. A další oblíbené je: SKOČ A SÍŤ SE OBJEVÍ.
….a to je přesně to pravé pro hledání a uskutečňování záměru.

Bashka

Setkání s Bashkou, s příběhy ostatních účastníků i se sebou samým bylo silné, inspirující a motivující, ale i osvobozující vyběhnutí ze zajetých kolejí. Teď jen nenechat vyprchat ta rozhodnutí, nadšení a touhy a makat na svém záměru. Prostředí domu hostitelů a jejich přírodní zahrady je nabíjející a uklidňující samo o sobě. Skvělá společnost, skvělé prostředí i jídlo, skvělý víkend.

Díky Libor

Atmosféra místa, kde se workshop konal byla úžasná a uzavřenost domku a zahrady nabízela bezpečí a klid. Bashka nám nastavila prostředí, ve kterém jsem se dobře a rychle zorientovala a ve kterém mi bylo příjemně. S jejím vedením jsem věděla, že mohu odevzdat své myšlenky a pocity a otevřeně s nimi pracovat i před ostatními. Moc se mi líbilo, že jsme pracovali s materiály (pracovní sešit), které dokázaly uchopit prvotní nápady a očesat je do podoby, která se stala pozdějším záměrem. V těch záměrech pokračuji, přemýšlím nad nimi a dávám jim hmotnou podobu. Myslím si tedy, že tento workshop byl přesně to, co jsem potřebovala, abych byla schopná sebevědomě vykročit vpřed. 

Slávka

    Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

    Zpět na začátek